button

Index
Novinky

Proč Arkon
Odkazy
Kontakt

Guestbook


button
Arkon
Arkonidané
Soustava Arkon
Historie
Lexikon
Symboly Arkonu
Arkonský kalendář
Dagor

Galerie
Wallpapers


button Databáze Multiverza
Oficiální fórum SFK PR
SFK PERRY RHODAN
Stránky Alasky
rsc.hyperlinx.cz
Stránky Codiaca
Stránky Beneta
Perry Rhodan na IRC

Fabio Lione CZ Fanpage
Holy Thunderforum


Moje ikonka


.: Bostich I. :.


      Datum narození: 27. srpen 1212 NGL, Arkon I
      Datum úmrtí: ---
      Popis: vysoký, elegantní, krátké bílé vlasy
      Výška: 1,92 m


Imperátor Bostich I. Životopis:
Mládí strávil Gaumarol da Bostich na Bak Jimbany, rodném světě svého rodu v kulovité hvězdokupě M 92. Když je mu roku 1233 NGL aktivován extramozek, projevilo se to schopnostmi všech Imperátorů, které kdy Arkonská říše měla. Ti všichni jsou mu v jeho nitru rádci pod názvem "Konference vládců".
Roku 1240 je Bostich jako figurka dosazen jednou skupinou, bojující za arkonskou šlechtickou slávu, na trůn Krystalického impéria. Podporován "Konferencí vládců" však potají připravuje vlastní převzetí moci. Roku 1289 NGL nakonec odstraní všechny muže, kteří za ním dříve stáli.

Systematicky znovu buduje moc Krystalového impéria a nebojí se přitom ani střetů s LSP. Z Krystalového impéria vybuduje Božské impérium.

Dřív než ale dokáže realizovat svůj sen, znovu dostat tři planety Arkon I, Arkon II a Arkon III na společnou oběžnou dráhu, je převzat mladou superinteligencí SEELENQUELLEM. Když ho Pozemšťané osvobodí z pouta SEELENQUELLA, uzavře Bostich smlouvu s Perrym Rhodanem o boji proti superinteligenci. Po vítězství nad SEELENQUELLEM odstoupí od smlouvy s Rhodanem a odhodlaně pokračuje ve své politice.

Popis:
Bostich je dobře vypadající, 1.92 metru vysoký muž s působivým vzhledem, jeví se jak elegantně, tak vybraně. Má hranatou tvář s dlouhým, kolmým nosem, vyčnívající lícní kosti a úzké rty. Své bílé vlasy nosí na Arkonidana nezvykle krátké.


Design by Thora, Všechna práva na seriál Perry Rhodan náleží nakladatelství Pabel-Moewig Verlag KG.