button

Index
Novinky

Proč Arkon
Odkazy
Kontakt

Guestbook


button
Arkon
Arkonidané
Soustava Arkon
Historie
Lexikon
Symboly Arkonu
Arkonský kalendář
Dagor

Galerie
Wallpapers


button Databáze Multiversa
Oficiální fórum SFK PR
SFK Perry Rhodan
PR Adventura
Perry Rhodan na IRC

rsc.hyperlinx.cz
Stránky Codiaca
Thora's Universum
Deník BESTIE


Moje ikonka
.: Něco málo o mně :.
Jmenuju se Thora, no vlastne ani ne tak docela, moje pravé jméno je Markétka. Thora (nebo nekteří také Thoruška) mi říkají moji přátelé z klubu Perryho Rhodana. Nejsem Arkonidanka, vlastně jsem úplně (ne)normální pozemšťanka. Dokonce nemám ani bílé vlasy, ale zato mám červené oči (alespoň na fotkách, to můžete sami posoudit).
Mám ráda historii, poslouchám metal, ale mým největším koníčkem je sci-fi a především Perry Rhodan. Kdyby se mě někdo zeptal, jak dlouho už tohle sci-fi čtu, tak mu nejspíš neodpovím. To datum, kdy jsem vzala do ruky Operaci Stardust, by se nejspíš mělo vepsat do dějin, ale já si vážně nepamatuju, kolikátého bylo, nebo který to byl rok.... I když na ten moment, jak jsem seděla u nás v obýváku a s napětím pročítala první řádky je v mojí mysli pořád jako živý. Možná je to i docela nedůležité, kdy jsem začala číst, důležité je, že jsem číst vůbec začala. V tu chvíli mě ani nenapadlo, že bych mohla vůbec někdy dělat nějaký stránky, nebo že bych mohla patřit do nějakého klubu, zabývajícího se Perrym Rhodanem. Ale už se tak stalo (za to bych měla poděkovat bohům Arkonu ;))
No a když už jsem byli u té tvorby stránek, tak tyhle vznikly spíš na truc (ten dotyčný určitě ví, proč). A když už se mi říká Thora, tak proč bych nemohla spáchat něco o své domovině. Na Arkonidanech nemám ráda jejich namyšlenost, ale mám ráda Arkon, jeho minulost, architekturu, jeho možná až přehnanou dokonalost....


Na závěr bych chtěla poděkovat několika lidem:
 • Atlanovi, za to, že mi nejprve půjčil tu suprovou knížečku, ze který jsem se učila html a protože jsem ho už zapomněla, musela jsem jí pročítat znova; za to, že mi tenkrát nakreslil to schéma, podle kterýho se dělají tabulky; za to, že mi vždycky poradil, i přesto, že jsem nejprve nechtěla já, ani on.... a za jeho překlady....
 • hautymu, za to, že mi i přes neúspěch pomáhal najít fotku Cresta ;)
 • Tátovi, za každou radu, kterou mi dal....
 • Těm lidem, kteří naprogramovali všechny ty programy, ve kterých jsem vytvářela součásti tohohle webu
 • Těm prasákům, co naprogramovali ten editor v Mozille, ze začátku to sice vypadalo pěkně, ale ten zdrojáááák :)))
 • Sobě, za to, že jsem se z toho nezbláznila :)
A omluvit se všem, kterým se tyto stránky nebudou líbit.... ale vážně mě to moc bavilo, ať už to tu vypadá jakkoliv....No.... a kde mě najdete:
 • Všude tam, kde se děje něco kolem Perryho Rhodana
 • Na našem IRC kanálu #perry_rhodan
 • Na ICQ (hledejte, třeba mě i najdete)
 • Na Rhodanovském fóru
 • Můžete mi napsat na mail: thora@arkon.cz.

Design by Thora, Všechna práva na seriál Perry Rhodan náleží nakladatelství Pabel-Moewig Verlag KG.