button

Index
Novinky

Proč Arkon
Odkazy
Kontakt

Guestbook


button
Arkon
Arkonidané
Soustava Arkon
Historie
Lexikon
Symboly Arkonu
Arkonský kalendář
Dagor

Galerie
Wallpapers


button Databáze Multiverza
Oficiální fórum SFK PR
SFK PERRY RHODAN
Stránky Alasky
rsc.hyperlinx.cz
Stránky Codiaca
Stránky Beneta
Perry Rhodan na IRC

Fabio Lione CZ Fanpage
Holy Thunderforum


Moje ikonka


.: PERRY RHODAN - Největší sci-fi seriál všech dob :.
Perry Rhodan
Proč Arkon a Arkonidané? Protože Arkonidané jsou Perry Rhodan, vlastně se dá říct, že Perry by bez Arkonidanů ani nebyl. Kdyby Thora tenkrát neztroskotala na pozemském Měsíci, nikdo by ani nevěděl, že nějaký Perry Rhodan existuje....

Ano, sice by se do dějin zapsal jako ten, co jako první letěl k Měsíci, ale to by bylo tak vše. Kdyby na Měsíci neobjevil Arkonidany (nebo kdyby Arkonidané neobjevili jeho? Kdo ví, jak to tenkrát vlastně bylo....) neměli by Karl Herbert Scheer a Clark Darlton o čem psát. No a proto, že už to vymysleli tak, jak to vymysleli, a jejich myšlenka měla nebývalý úspěch, setkáváme se s Perrym Rhodanem (a nejen s Perrym, ale hlavně i Atlanem, Guckym, Bullym....) už od roku 1961.
(I když se směle troufám říci, že Perry by si nějakou tu cestičku ke hvězdám určitě našel i bez pomoci Arkonidanů).

Na těchto stránkách se o Perrym Rhodanovi samotném mnoho nového nedozvíte, tyto stránky jsou věnovány Arkonidanům a to nejen proto, že ztroskotali na Měsíci, ale také proto, abychom oživili zašlou slávu Velkého Impéria.... Impéria, které bylo vlastně slavné i v dobách úpadku, vždyť v největší krizi mu vládnul jeden z nejslavnějších Arkonidanů, Jeho vznešenost Atlan, nesmrtelný. A v dobách dnešního Impéria, kdy je sláva Arkonu opět věhlasná, mu vládne další nesmrtelný, Bostich I. (V tomto případě jsou ale opět zvláštní okolnosti, za kterých ke své nesmrtelnosti přišel).

Arkon je prostě obestřený tajemstvím, a tím se pro nás stává zajímavým tématem.
Proto mi nezbývá než jen popřát, ať se na cestách po Arkonu dobře bavíte....


Perry Rhodan


Design by Thora, Všechna práva na seriál Perry Rhodan náleží nakladatelství Pabel-Moewig Verlag KG.